دوشنبه, 2 بهمن 1396
رو عنوان : برای اولین بار در استان
عنوان : سامانه تبلیغات محیطی شهر فردوس راه اندازی می شود
زير عنوان : پس از حدود یک سال کار کارشناسی در واحد های روابط عمومی و فناوری اطلاعات شهرداری و بررسی نحوه ساماندهی تبلیغات سطح شهر، سامانه ای تبلیغات محیط شهری طراحی شده است
کد خبر : ۲۱۶۳
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ 
ساعت : ۱۲:۲۶:۱۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری فردوس، مهندس حمید حلاج مقدم از راه اندازی سامانه اینترنتی مدیریت تبلیغات محیطی شهر فردوس خبر داد و گفت: « پس از حدود یک سال کار کارشناسی در واحد های روابط عمومی و فناوری اطلاعات شهرداری و بررسی نحوه ساماندهی تبلیغات سطح شهر،  سامانه ای طراحی شده است که شهروندان امکان بازبینی و رزرو محل مورد نظر خود را دارند. در این سامانه فرد بدون مراجعه به شهرداری عکس محل مورد تقاضا را مشاهده و با توجه به قیمت فضا نسبت به رزرو مکان اقدام می نماید. »

شهردار فردوس هدف از این کار را صرفه جویی در وقت شهروندان و ساماندهی تبلیغات عنوان کرد و گفت: « در طول سه سال گذشته شهرداری با نصب تبلیغات غیر مجاز که باعث زشت شدن منظر شهری شده اند برخورد و آنها را جمع آوری نموده است.  همچنین در رابطه با پاسخگویی به نیاز شهروندان و متقاضیان تبلیغات نیز شهرداری اقدام به واگذاری مکان های مشخص به کانونها و شرکتهای تبلیغاتی نموده تا با نصب بیلبورد و تابلوهای فلزی در انواع سایزها علاوه بر زیبایی منظر شهری باعث برآورده شدن نیاز مردم گردند که باز هم با توجه به تقاضا کمبود فضا در سطح شهر احساس می شد لذا پس از بررسی های یکساله مکانهای دیگری نیز جهت نصب پیامهای فرهنگی و تجاری  مشخص و در سامانه شهرداری تعبیه شد.

مسئول روابط عمومی شهرداری فردوس در تشریح نحوه کار با این سامانه گفت: « در این سامانه انواع سازه های تبلیغاتی شامل بیلبورد ،تابلو های فلزی، اسپیس فریم، بنر های داربستی، لایت باکس، تابلو ایستگاه های اتوبوس و تلویزیون شهری با قیمت و تعرفه مشخص که مصوب شورای اسلامی شهر می باشند به همراه عکس از محل مورد نظر گذاشته شده تا شهروندان با آگهی کامل حق انتخاب داشته باشند. »

بیکی زاده در ادامه افزود: « پس از انتخاب محل و رزرو آن در تاریخ مشخص فایل عکس تبلیغات درخواستی جهت بازبینی و تأیید به شهرداری ارسال می گردد و به متقاضی کد رهگیری اختصاص می یابد. در ادامه متقاضی جهت پیگیری درخواست با وارد نمودن کد رهگیری در سامانه پس از تأیید شهرداری محل مورد نظر را رزرو و نسبت به پرداخت مبلغ عوارض تبلیغات اقدام می نماید. »

لازم به ذکر است با اجرای آئین نامه ساماندهی تبلیغات محیطی مصوب شورای اسلامی شهر ، کلیه تبلیغات اعم از دیوار نویسی ، نصب بنر و ... می بایست توسط شهرداری تأیید گردیده و مجوز لازم از شهرداری اخذ گردد.بازگشت           چاپ چاپ         
 
واحد فن آوري و اطلاعات شهرداري فردوس

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0