دوشنبه, 2 بهمن 1396
رو عنوان : مدیر عامل سازمان حمل ونقل همگانی شهر فردوس خبرداد
عنوان : حذف خیابان سعدی از خطوط حمل ونقل عمومی شهر فردوس+عكس
زير عنوان : خیابان سعدی از سرویس دهی ناوگان اتوبوس و مینی بوس شهر فردوس حذف می شود.
کد خبر : ۲۱۷۱
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ 
ساعت : ۱۴:۱۰:۲۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری فردوس مدیر عامل سازمان حمل ونقل همگانی شهر فردوس عنوان کرد: با توجه به درخواست ساکنین فاز 2 و3 مسکن مهر مبنی بر تردد اتوبوس و مینی بوس در مسیربررسی صورت پذیرفته و با موافقت شهردار محترم خیابان سعدی از خط سرویس حذف و مسیر مذکور به بلوار شهید خورشیدی منتقل خواهد شد.

بیکی زاده در ادامه گفت: احداث گذرگاه عابر پیاده درآیلند بلوار، خط کشی ونصب تابلوعابر، نصب سایبان ایستگاه اتوبوس وحذف علائم و سایبان های خیابان سعدی از جمله اقدامات مورد نیاز در این خیابان است که پس از اتمام ، طرح اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به احداث ونوسازی سایبانهای ایستگاه سطح شهر گفت: از ابتدای سال 92 تعداد 8 سایبان جدید ایستگاه با اعتبار 80 میلیون تومان و 3 سایبان دیگر در بلوارهای شهید بهشتی، شهید فهمیده و شهید خورشیدی با اعتباری بالغ بر 33 میلیون تومان در حال احداث است.

مدیر عامل سازمان حمل ونقل همگانی شهر فردوس اظهار امیدواری کرد و گفت: امیدواریم با سرویس دهی ناوگان اتوبوس و مینی بوس در مسیر بلوار خورشیدی و خیابان کوثر مشکل رفت آمد ساکنین منطقه به مرکز شهر رفع گردد.

مهدی بیکی زاده در ادامه افزود: در فردوس 51 جایگاه ایستگاه وسایل حمل ونقل عمومی وجود دارد که به صورت تدریجی و با ابلاغ اعتبار در سالیان آینده سایه بان مناسب احداث خواهد شد.


 

بازگشت           چاپ چاپ         
 
واحد فن آوري و اطلاعات شهرداري فردوس

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0