به منظور بررسی مشکلات سایت دفن زباله شهرستان ، صبحگاه امروز ( ساعت ۶ و نیم ) شهرداران شهر های فردوس ، اسلامیه و باغستان، از نزدیک از روند دفن زباله سایت شهرداری فردوس که محل تجمیع زباله های شهری سه شهر مذکور میباشد بازدید کردند.

در این بازدید شهردار و مسئولین مرتبط با این موضوع در شهرداری فردوس ، درباره مسائل پيرامون لزوم ساماندهي وضعيت سايت دفن زباله شهر و هزینه های مشترک سه شهرداری در این سایت ارائه کردند.
مهندس اکبری شهردار فردوس ، در این بازدید گفت: ماهیانه بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال جهت هزینه های جاری سایت دفن زباله شهرداری فردوس از قبیل حفر ترانشه ، پوشش و دفن زباله ها ، پاکسازی داخل سایت و محیط پیرامون آن،
تسطیح جاده دسترسی ، تست های زیست محیطی و پایش آبهای زیر زمینی پرداخت میشود که این مبلغ جدای از هزینه های رفت و روب و جمع آوری زباله و حمل آن است .
در ادامه این بازدید ، شهرداران اسلامیه و باغستان نیز نقطه نظرات خود را در خصوص نحوه مدیریت و تامین هزینه های سایت را مطرح و بر لزوم تداوم برگزاری این کارگروه و پیگیری مصوبات آن بصورت مشترک توسط سه شهرداری تاکید شد.
لازم به ذکر است سایت فعلی دفن زباله شهرداری فردوس در زمینی به مساحت 15 هکتار و در ۱۰ کیلومتری شهر فردوس میباشد که روزانه بالغ بر 25 تن زباله از سه شهر فردوس ، اسلامیه و باغستان به محل سایت مذکور منتقل می شود.

نقشه شهر

راه های ارتباطی

تلفن : 5-32721701-056

فاکس : 32725700-056

تلفن روابط عمومی : 32723351-056

سامانه پیام کوتاه: 50001701

سامانه تلفنی :  137

صفحه اینستاگرام : shahrdari_ferdos

آدرس :فردوس - بلوار جمهوری اسلامی - شهرداری فردوس

بازدید امروز0
بازدید دیروز0
بازدید هفته0
بازدید ماه0
کل بازدید353017