به گزارش روابط عمومی شهرداری فردوس، در اولین جلسه کمیته فن آوری اطلاعات که در شهرداری فردوس با حضور شهردار ،معاونت و مسئولین حراست ، امور مالی و فن آوری اطلاعات برگزار شد تمهیدات و برنامه ریزی های لازم در خصوص حرکت به سمت شهر هوشمند انجام شد .

مهندس حسین اکبری شهردار فردوس ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده در حوزه فن آوری اطلاعات که در سطح استان به عنوان شهرداری پیشرو مطرح میباشد ، گفت : : ایجاد سامانه ها و زیر ساخت های لازم در حوزه فن آوری اطلاعات و نیل به هدف بزرگ شهر هوشمند فردوس از اهداف اصلی شهرداری فردوس می باشد که می بایست به صورت مدون و برنامه ریزی شده ، انشالله در آینده ای نزدیک، خدمات شهرداری به صورت الکترونیک در دسترس مردم قرار گیرد .
 
در این جلسه ، مهندس هوشنگ نژاد مسئول فن آوری اطلاعات شهرداری فردوس هدف از تشکیل این کمیته را برنامه ریزی و طرح سیاست های کلی و هدف گذاری پیرامون طرح های هوشمند سازی شهرداری و الکترونیکی نمودن امور در راستای نیل به اهداف شهرداری الکترونیک و شهر هوشمند فردوس و همچنین هماهنگی طرح های زیرساختی و قرارداد های حوزه فن آوری اطلاعات بیان نمود .

از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه به برون سپاری خدمات الکترونیک ، مجازی سازی سرور ها و بروز رسانی زیرساخت های فنآوری اطلاعات شهرداری فردوس ، ایجاد کارگروه های تخصصی متشکل از مسئول هر واحد شهرداری و واحد فن آوری اطلاعات پیرامون ارزیابی خدمات الکترونیک قابل انجام ، راه اندازی سامانه های GIS  ، بروزرسانی تارنمای شهرداری فردوس ، بروزرسانی سامانه های ۱۳۷ ، حمل و نقل هوشمند ، گسترش و بروزرسانی سیستم های پایش تصویری سطح شهر و ... پرداخته شد و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

نقشه شهر

راه های ارتباطی

تلفن : 5-32721701-056

فاکس : 32725700-056

تلفن روابط عمومی : 32723351-056

سامانه پیام کوتاه: 50001701

سامانه تلفنی :  137

صفحه اینستاگرام : shahrdari_ferdos

آدرس :فردوس - بلوار جمهوری اسلامی - شهرداری فردوس

بازدید امروز0
بازدید دیروز0
بازدید هفته0
بازدید ماه0
کل بازدید353017