کمیته فنی ترافیک شهرستان با حضور کارشناسان ادارات عضو شورای ترافیک ظهر امروز در محل شهرداری فردوس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری فردوس،شهردار فردوس گفت : یکی از دغدغه های حال حاضر جوانان نبود واحد تجاری برای فعالیت و هزینه های بالای اجاره و یکی از اولویت های شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوس ، ساخت واحد های تجاری و ایجاد فضای مناسب برای کسب و کار و جذب سرمایه گذاران و مشارکت بخش خصوصی در این راستا می باشد.

مهندس حسین اکبری افزود: در همین راستا از سالهای قبل ، طرح ایجاد یک مجتمع بزرگ تجاری در حاشیه بلوار شهید بهشتی ، تدوین شده بود که به علت مشکلات ترافیکی و عدم تامین پارکینگ و نبود منابع مالی مناسب در شهرداری ، متوقف مانده بود .

وی گفت : بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، این مجتمع پس از اعلام فراخوان جذب سرمایه گذار و با سرمایه گذاری بخش خصوصی در قالب قرارداد مشارکت با ظرفیت احداث ۵۰ واحد تجاری ، اجرایی میگردد که خوشبختانه استقبال خوبی از سوی سرمایه گذاران انجام شده است.

شهردار فردوس اظهار داشت :خوشبختانه با پیگیری های انجام شده در راستای اجرایی شدن این طرح ، در جلسه امروز کمیته فنی شورای ترافیک که در شهرداری فردوس برگزار گردید ، جزئیات ترافیکی طرح بزرگ مجتمع تجاری شهرداری واقع در حاشیه بلوار شهید بهشتی به تصویب رسید.

مهندس اکبری در تشریح این خبر گفت: پس از بررسی و مطالعه نحوه احداث مجتمع تجاری شهرداری در حاشیه بلوار شهید بهشتی حدفاصل میدان آزادگان تا بلوار ولایت ، توسط مشاور و کارشناسان حمل و نقل شهرداری، کمیته فنی شورای ترافیک شهرستان ، جزئیات ترافیکی این طرح را تصویب کرد .

وی افزود: در این جلسه ، نحوه تامین پارکینگ ، جانمایی سرویس بهداشتی ، مسیر عبور عابر پیاده و دوچرخه ، اتاق مادر و کودک، شهر بازی ویژه کودکان و کافی شاپ ، بارانداز مغازه ها ، ایستگاه اتوبوس و نحوه اتصال مجتمع به میدان آزادگان مورد بررسی قرار گرفت و تصویب شد و جهت تایید نهایی به شورای ترافیک شهرستان ارسال گردید .

نقشه شهر

راه های ارتباطی

تلفن : 5-32721701-056

فاکس : 32725700-056

تلفن روابط عمومی : 32723351-056

سامانه پیام کوتاه: 50001701

سامانه تلفنی :  137

صفحه اینستاگرام : shahrdari_ferdos

آدرس :فردوس - بلوار جمهوری اسلامی - شهرداری فردوس

بازدید امروز0
بازدید دیروز0
بازدید هفته0
بازدید ماه0
کل بازدید353017