شهردار فردوس گفت : در جلسه کمیته فنی شورای ترافیک که در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد ، طرح ترافیکی پروژه احداث سوغات سرای شهرداری فردوس به تایید و تصویب رسید .

 مهندس اکبری افزود : در این جلسه موضوع بررسی طرح ترافیکی اتصال کنارگذر بلوار امام رضا(ع) به پارکینگ متصل به شمال ترمینال مسافربری جهت احداث مجموعه تجاری سوغات سرای شهرداری فردوس ، مطرح و پس از بحث و بررسی جوانب و مزایای طرح توسط اعضای کمیته فنی ، به تصویب رسید .

شهردار فردوس گفت : یکی از برنامه های اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوس ، بهره وری مناسب از ظرفیتها و ایجاد ارزش افزوده برای املاک شهرداری و فراهم نمودن بستر مناسب برای اشتغال جوانان و رونق بازار شهرستان از طریق احداث واحدهای تجاری جدید با مشارکت بخش خصوصی میباشد که پروژه احداث سوغات سرای شهرداری در حاشیه ترمینال مسافربری ، از جمله این پروژه ها میباشد .

مهندس اکبری گفت : طرح اولیه این پروژه آماده شده و جانمایی آن نیز انجام شده است ولی قبل از هر تصمیمی برای شروع ، باید طرح ترافیکی آن در کمیته فنی و شورای ترافیک شهرستان به تصویب برسد تا مقدمات اجرای طرح فراهم شود که خوشبختانه با نظر مساعد اعضای کمیته فنی ، طرح ترافیکی مذکور ، به تصویب رسید و جهت تایید نهایی به شورای ترافیک شهرستان ارسال شد .

نقشه شهر

راه های ارتباطی

تلفن : 5-32721701-056

فاکس : 32725700-056

تلفن روابط عمومی : 32723351-056

سامانه پیام کوتاه: 50001701

سامانه تلفنی :  137

صفحه اینستاگرام : shahrdari_ferdos

آدرس :فردوس - بلوار جمهوری اسلامی - شهرداری فردوس

بازدید امروز0
بازدید دیروز0
بازدید هفته0
بازدید ماه0
کل بازدید353017