شهرداری فردوس

نسخه آزمایشی

اولین “ایست کار” در فردوس افتتاح شد.

همزمان با روز جهانی کار و کارگر و در راستای ساماندهی و استقرار استادکاران و کارگران ساختمانی ، اولین ایست کار در فردوس افتتاح شد.

طی مراسمی با حضور معاون عمرانی فرمانداری ، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار فردوس و جمعی از مسئولین شهرستان ، اولین ” ایست کار ” در فردوس افتتاح شد.

مهندس اکبری شهردار فردوس در این مراسم گفت: مجموعه ایست کار که با همکاری انجمن صنفی کارگران ساختمانی به منظور ساماندهی و استقرار استادکاران و کارگران ساختمانی و همچنین جلوگیری از رفت و آمدهای زیاد این قشر برای اخذ تاییده های بیمه و اداره کار و سهولت دسترسی راحت تر شهروندان به نیروی کار ساختمانی ایجاد شد.

وی افزود: مجموعه های ” ایست کار ” در شهرهای بزرگ از جمله تهران ، مشهد و… راه اندازی شده که در استان خراسان جنوبی نیز امروز شاهد افتتاح اولین ایست کار توسط شهرداری فردوس هستیم.

شهردار فردوس در ادامه به بانک جامع اطلاعاتی استادکاران و کارگران موجود در انجمن صنفی کارگران ساختمانی این مجموعه اشاره کرد و ادامه داد: حدود هزار نفر کارگر و استادکار بیمه شده در شهرستان وجود دارد که یک موقعیت بسیار ویژه و ارزشمند در توسعه و عمران شهر را ایفا میکنند و شهروندان نیز می توانند در صورت نیاز به نیروی کار به این دفتر مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است این مجموعه در حاشیه بلوار جمهوری اسلامی، جنب اداره تامین اجتماعی قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *